sobota, 22 lipca 2017

Multimedia Fountain


Dzień dobry wszystkim!
 W związku z moim wyjazdem do Włoch i pracą, dawno mnie tu nie było. Włochy - uwielbiam to miejsce! Od kilku lat wakacje spędzam na słonecznej i urokliwej wyspie Ischia, niedaleko Neapolu. Lubię tu przyjeżdżać, opalać się, zwiedzać wyspę, rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi i spotykać się ze znajomymi. Pogoda dopisuje, co wprawia mnie w zachwyt!  Niestety w Polsce mało jest tak słonecznych dni w roku, by w pełni cieszyć się latem. Do rodzinnych stron wracam we wrześniu. To będzie czas poświęcony starym znajomym i najbliższym, odetchnięciem przed październikowym powrotem na studia. Przechodząc do stylizacji... Jak zdążyliście już zauważyć, ostatnimi czasy w mojej garderobie króluje czerń. Nie bez powodu, gdyż kiedyś wspomniałam Wam, że lubię mieszać style - odrobina elegancji z dodatkami sportowymi, to idealne połączenie dla mnie. Wedle przekonania: "Najważniejsza jest wygoda!" i mam nadzieje, że również się z tym zgodzicie. Zdjęcia były robione w fantastycznym miejscu, jeszcze przed moim wyjazdem, w Warszawie. Towarzyszyła temu zabawna historia, bo nie uwierzycie... wraz z koleżanką, zgubiłyśmy się!  Koniec końców odnalazłyśmy miejsce, na którym nam zależało. 
Wakacje to czas odpoczynku, dla mnie także i pracy, przez co na blogu posty bedą pojawiać się rzadziej... lecz nic straconego! Dla osób zainteresowanych zapraszam na Instagram oraz profil na Facebooku - tam będę pojawiać się częściej. Wracając do stylizacji, co o niej sądzicie? 
Komentujcie! Miłego dnia.  

Hello everybody!
 Because i went to Italy for work and summer it has been some time since my last upload. Italy - i love this place. For few years now I spend my summer time on lovely island called Ischia near Naples. I like going sunbathing, exploring the island and to met new people. I also have a lot friends there is i like to spend time with them. The weather is very good. We have so sunny weather every day. I will go back to my family in September. I will have time to met my old friends and prepare to continue my studies. About stylization… Maybe you noticed that color black is my favorite lately. There is reason, I have once mentioned to you that I like to mix styles - a little bit of elegant with sport additions. This is my favorite combination. In my opinion the most important part of clothes is comfort. I hope you agree with me. Photos was taken in fantastic place before my travel in Warsaw. It was so fun. While shooting photos we lost! After all we found place that was good what shooting. Vacation are time for rest but for me work too. Thats why posts are not so frequently as it used to be. You can always check out my Facebook page and instagram. I try to post there more often. So what do you think about stylization? 
Comment. Thank you! Have a good day!














Outfit:
dress- Tally Weijl
watch- DW
cap- Adidas
shoes- Nike

6 komentarzy:

 1. wygoda przede wszystkim ;) lubię łączyć sukienki ze sportowymi butami ;) świetne miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna stylizacja ;)
  zapraszam do siebie ;) http://kerolweber.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Pasuje Ci to połączenie! Swietnie wygladasz :) uwielbiam okulary z takimi refleksami. Buziaki

  Caiawichowska

  PinkyPromiseGang 👈🏻oddaje obserwacje

  OdpowiedzUsuń