sobota, 29 sierpnia 2015

Black&white
Hej wszystkim!
Wróciłam do Polski to dla mnie powrót do rzeczywistości. Chociaż pierwszy raz przywitało mnie słoneczko ,a nie deszcz. Wykorzystuje każdy dzień na zdjęcia by potem Was nie zaniedbać w roku szkolnym. Rok szkolny już przed nami ,a przede mną  matura.  Przechodząc do dzisiejszego postu.
Piękny kombinezon ,który urzekł mnie od samego początku. Jednak kupiłam go we Włoszech i nie pamiętam nazwy marki. Dodatkiem do tego są espadryle z deezee. Ładniejsze niż na zdjęciach na stronie internetowej. Pomimo ,że ładnie leżą na stopie są przede wszystkim wygodne.
Zostawiam Was ze zdjęciami !

Hello everyone!
I came back to Poland it is for me a return to reality. At least for the first time the sun, rather than the rain greeted me. Everyone is using the day to photographs then not to neglect you in the school year. School year already before us, and before me maturity examination. Going to the today's set. Beautiful overalls which bewitched me from very beginning. However I bought him in Italy and I don't remember the name of the brand. Espadrilles are an addition to it from deezee. Prettier than in photographs on the website. Although nicely lie on the base are above all comfortable.
I’m  leaving  you with photographs!
Outfit:
Shoes- Deezee
Glasses- Ray-Ban

Follow me!

6 komentarzy:

 1. W pierwszej chwili w ogóle nie widać, że to kombinezon :) Wygląda bardzo ładnie i dobrze na Tobie leży. Bardzo podobają mi się okulary - są takie oryginalne.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super stylizacja, czerń i biel zawsze się sprawdza ;)

  http://whisperyourlove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kombinezon jest rewelacyjny! Nietuzinkowy! nigdzie takiego nie widziałam:) super! Pozdrawiam, joannaef.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń